Web Tasarım

onur-akilli-web-tasarim-hizmeti

İşletmeniz için geleceğe yönelik güzel bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

Günümüzde web siteleri işletmeler için vazgeçilmez bir araçtır. Müşterilere ulaşmanın en etkili yollarından biri internettir. Web sitesi sizin çevrimiçi dünyasında var olmanızı sağlar.  Günümüzde hemen hemen her işletmenin veya kişinin web sitesi olmalıdır. Potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayacak olan web sitenizin doğru şekilde yapılması web sitenizin var olması kadar önemlidir. Eğer sitenizin içerisinde kullanılan görseller, metinler ikonlar gibi öğeler verdiğiniz hizmetleriniz ve işletmeniz ile uyumlu değilse etkili olmayacaktır. Web sitesi yaptırdıktan sonra SEO çalışmaları ile sitenizi destekleyerek Google üzerinde daha iyi yerlere çıkabilir ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Daha Geniş Bir Kitleye Ulaşın

İnternet, dünyanın her yerindeki insanlara ulaşmanın en hızlı ve kolay yoludur. Bir web sitesi, işletmenizin potansiyel müşterileriniz tarafından keşfedilmesine ve ulaşılmasına yardımcı olabilir.

Görünürlük ve İtibar

İnternet üzerinde bir varlığa sahip olmak, işletmenizin itibarını ve güvenilirliğini artırabilir. İnsanlar, bir işletmenin web sitesine sahip olmasının, işletmenin daha profesyonel ve güvenilir olduğunu düşünürler.

Rekabet Avantajı

İşletmenizle aynı sektörde olan rakiplerinizin çoğu, bir web sitesine sahip oluyor olabilirler. Bir web sitesi, işletmenize rekabet avantajı sağlayarak, potansiyel müşterilerinizin sizi rakiplerinizden ayırt etmesine yardımcı olabilir.

Müşteri İlişkileri

Web siteniz, müşterilerinizle iletişim kurmanın ve onlarla bağlantı kurmanın bir yoludur. Bir web sitesi, müşterilerinizle iletişim kurmanızı, sorularını yanıtlamanızı ve geri bildirimlerini almanızı kolaylaştırabilir.

Hizmetler

Kurumsal Web Sitesi

Firmanızı tanıtan, insanların size ulaşmasını sağlayacak kurumsal web sitesi hizmetimden faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

Özellikle pandemi döneminde e-ticaret çok önemli bir noktaya ulaştı. Siz de ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız size yardımcı olabilirim.

Hosting

Web sitenizin güvenli ve güçlü bir VDS sunucuda barınmasını sağlıyorum. Siteniz düzenli yedekleme ve kontroller sayesinde her zaman sağlıklı bir şekilde yayında kalıyor.

Domain

Alan adlarınızı hesaplarımda tutarak yenileme gecikmesi ve alan adının kaybedilmesi risklerini ortadan kaldırıyorum.

İşletmeniz daha iyi bir web sitesini hak ediyor.

Hemen iletişime geçin.