Hakkımda

Onur Akıllı - Grafik & Web Tasarım

Hakkımda

Ben Onur Akıllı. 7 Mart 2001 tarihinde dünyaya geldim. Web tasarım ve kodlama konularına olan ilgim beni Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yönlendirdi. Burada, Web Tasarım ve Programlama alanında eğitim aldım ve bu alandaki bilgi birikimimi artırdım.

2019 yılında mezun olduktan sonra, grafik ve web tasarımı konularında kariyerime hızla adım attım. İlk profesyonel deneyimimi bir reklam ajansında “junior designer” olarak yaşadım. Bu deneyim, hem web tasarımı hem de grafik tasarımı alanlarında yeteneklerimi geliştirmeme olanak sağladı. Ajans içindeki projelerde yer alarak, yaratıcı çözümler üretmeyi ve tasarımda kendimi sürekli olarak yenilemeyi öğrendim.

Web tasarımı ve grafik tasarım konularında edindiğim deneyimlerimi kullanarak, müşterilerime etkileyici ve işlevsel çözümler sunmaya devam ediyorum. Tasarım dünyasında kendimi sürekli olarak geliştirme amacı taşıyarak, her yeni projede daha da iyisini sunmayı hedefliyorum.

Tasarım tutkusu ve yaratıcılığımı işimi daha da ileri taşımak için kullanmaya devam ediyor, gelecekte daha büyük projelere ve başarılara imza atmaya odaklanıyorum. Eğer işbirliği veya projeler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hakkımda

Becerilerim

Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
Camtasia Studio
Office Programları
WordPress
MacOs İşletim Sistemi
Windows İşletim Sistemi

4+

Yıllık Tecrübe

100+

Başarılı Portfolyo

50+

Müşteri

Our values

Odio augue placerat est, nec semper nisl erat ac ex el convallis ligula commodo ac. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque nulla eget maximus elementum! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

3d009

We are trusted by leading companies

Neden Benimle Çalışmalısınız

Zamanında İş Teslimi

İşlerinizi zamanında teslim etme konusunda kesintisiz bir taahhüdüm var. Sizin için belirlediğimiz süreler içinde işi tamamlamak benim önceliğimdir.

Etkin İletişim

Başarılı bir işbirliği için iletişim önemlidir. Sizinle etkili bir iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı anlamaya ve projenizi doğru şekilde şekillendirmeye odaklanıyorum.

Sorunlara Hızlı ve Etkin Çözümler

Her projede karşılaşılabilecek potansiyel sorunları önceden göz önünde bulundurarak, hızlı ve etkin çözümler üretme konusundaki yeteneğimi işime yansıtıyorum. Bu, projenizin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için benimle çalışmanın faydalarından sadece biri.

Güncel Tasarımlar

Tasarımlarımı, günün trendlerine uygun ve modern bir yaklaşımla hazırlamak benim için önemlidir. Sizin işinize özel ve şık bir çözüm sunmaya odaklanıyorum.

Rekabetçi Fiyatlar

Yüksek kaliteli işler sunarken, bütçenizi de düşünüyorum. Fiyatlandırma politikam, sizlere uygun fiyatlar sunarak değer ve memnuniyet sağlamaya odaklıdır.

Deneyim ve Tutku

Meslek lisesi eğitimim ve sektörde kazandığım deneyimler, işimi bir tutkuyla yapmama olanak sağlar. Bu, projelerinizi özenle ele alacağımın bir işaretidir.

Zamanında İş Teslimi

Size vereceğim sürelerde işinizi mutlaka tamamlamaya özen gösteriyorum.

Doğru İletişim

Sizinle doğru bir iletişim kurarak taleplerinizi dinliyor ve talepleriniz doğrultusunda çalışıyorum.

Çözüm Odaklı Çalışma

Yaptığım çalışmalar öncelik olarak sorunlarınızı çözmeye odaklıdır.

Modern Çalışmalar

Çalışmalarımı günümüz trendlerine uygun yapmaya özen gösteriyorum.

Uygun Fiyatlar

Yaptığım çalışmaların kalitesine oranla fiyatlarımda sizlere yardımcı oluyorum.

Tecrübe

Meslek lisesinde ve sektörde edindiğim tecrübeler ile işimi severek yapıyorum.

What clients say about us

A small but effective team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit? Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus euismod!

Size nasıl yardımcı olabileceğimi bilmek ister misiniz?

Sorularınız mı var? Telefon numaranızı bırakın sizinle iletişime geçebilirim.